Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bér és tb ügyintéző OKJ?

Bér és tb ügyintéző OKJ?

Figyelt kérdés

Hali! Abban kérnék tanácsot, hogy nem tudom mit érdemes tanulni. Sajnos anno végeztem a fősulival és turizmus szakirányon végeztem. Szóval van egy diplomám ebből. (mielőtt nekem esnétek, én anno hittem abban, hogy ebből fogok megélni de pár év szállodai munka után rajottem, hogy nem). Azóta más irányban dolgozom. Szeretnék fejlődni így gondoltam tudnátok javasolni mást? Már egyetemi/főiskolai dolgot nem akarok elkezdeni :/

Köszi előre is és bocsi az elírásokért.


2022. máj. 4. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Én feladtam, mert belebuktam a sok változtatgatásba a tananyagban.


Logika egyébként sincs benne, és szó szerint "szalagmunka" a képesítő vizsga sem 180 perces mint mindenhol máshol, hanem csak 60 perc! (30 feladatra)

Értelmezni nincs időd, nemhogy átgondolni és kiszámolni rendesen!

Igazi stresszgyár, ma már leköpném magam amikor jelentkeztem rá!


Plusz elárulok valamit amit az oktatótól hallottam még a tanfolyam elején.


2024-től hatósági vizsgás lesz...

2022. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

"Már egyetemi/főiskolai dolgot nem akarok elkezdeni :/"


Pedig azzal jársz a legjobban!

2022. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítő képzésnek elmegy, ha van mellette legalább egy mérlegképesed, de önmagában kb anyit ér, mint egy 3 nap alatt elvégezhető masszázskurzus.
2022. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Turizmus - vendéglátás BA mellett végeztem el én is.


Első ügyfelek között 1 hónapon belül outsourcingba bejött egy 85 fős munkaerő közvetitő cég csak bérszámfejtésre.


Utána csináltam meg a mérlegképes könyvelőit, a kettő együtt már tud termelni, plusz mellé nekem van egy 5 év pályázatiró és projektmenedzsment képzésem is, de önmagában a bérszámfejtés még kevés.


Főállásban meg állami szervnél gazdasági osztályon tudnám hasznositani őket a vállalkozás mellett a két diplomával együtt.

2022. máj. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!