Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bitcoin automaták folyamatos...

A Bitcoin automaták folyamatosan követik az aktuális árfolyamváltozásokat vagy csak bizonyos nagyobb időközönként frissülnek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk beraktam némi pénzt és varázslatos módon ugrana egy hatalmasat az árfolyam akár néhány óra alatt. Papír tárcám van, úgyhogy az egyenlegemet sem tudom mondjuk.

#bitcoin #Ethereum #Bitcoin automata #Kriptovaluta automata #Papírtárca
2022. máj. 11. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

nehez ennyire nem erteni valamihez amibe penzt raksz...



segitek.


Az automatak valoszinuleg perc/masodperc rendszeresseggel frissulnek mivel ha nem frissulnenek belathato hogy regi aron adnak neked el azt aminek te latod az aktualis arfolyamat...


Papir tarca meg, van egy public key rajta, azt ha beirod blockchain explorerbe akkor latni fogod mennyi van rajta.


Azt meg abszalut nem ertem valaki miert hasznal papir tarcat, csak a baj van vele, es igy is meg kell bizz egy szoftwarebe amivel majd a tranzakciot megcsinalod... ha veletlen kifogsz egy kamu szoftwaret akkor meg vagy bacva es bye bye bitcoin :) akkor mar inkabb vesz az ember egy ledgert es abban teljesen meg lehet bizni...

2022. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!