Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen Online pénzszerzési...

Milyen Online pénzszerzési lehetőségek vannak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nem sok pénz kéne kb: 2-5 ezer forint (persze ha lehet később több is jöhet)

Mielőtt megírtam ezt a kérdést, kipróbáltam a fizetett kérdőíveket a MOBROG-on bevált de 1500 Ft-nál többet szeretnék keresni.

Egyébként, szakmai tudásom is van szóval profi vagyok: Word, Excel, PowerPoint, HTML, CSS, JavaScript-ből.

Néztem is néhány Freelancer melót csak nem vágom hogy működik az egész, és emellet hogy igazoljam saját a PayPal-om fizetni kellet volna, és még elvileg adózni is kell, meg saját vállalkozást kell hozzá indítani (legalábbis ezt olvastam), ehhez így nem tudom hogy fogjak hozzá.

Nekem tényleg nem kell sok pénz mert a többségét játékokra költeném el úgy is.

Szóval milyen pénzszerzési lehetőségek vannak Online? Ha meg pedig ez a munkába belekell fektetni pénzt, akkor max: 1500 Ft-ot tudok belefektetni.

Elfogadom azt is ha azt mondjátok ne Online munkát vállaljak.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2022. máj. 13. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
onlyfans
2022. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudod, hogy ha bármilyen bevételed van, abból adózni kell? Szóval nem ilyen egyszerű ez. Freelancer lehetsz, ha kiváltod a vállalkozóit, ott közvetlenül a bankszámládra utalnak általában, miután számlát állítasz ki az elvégzett munkáról.
2022. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy adózni kell mert a MOBROG-osból is adóztam. De hogy így diákként hogy tudok pénzt keresni? Nem nagy pénzről van szó tényleg.
2022. máj. 13. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

"szóval profi vagyok: Word, Excel, PowerPoint, HTML, CSS, JavaScript-ből."


Ha tényleg profi lennél HTML, CSS, JavaScript-ből már rég nem itt kérdezősködnél.

2022. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ezekkel keresek pénzt, egész jó összefoglaló cikk:


[link]

2022. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Adózni mindig kell.

A vállalkozás elég komoly dolog, akkor is, ha menő módon "freelancer"-nek nevezed.

Diákként rendes diákmunkát vállalhatnál. Igen, igen, akkor bizony nem a gép/telefon előtt kell ülni egész nap, hanem tényleg dolgozni kell... De azért rendesen kapsz pénzt.

2022. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat!

#6. válaszoló:

Azóta átgondoltam az egészet, és már beszéltem egy diákmelókat összegyűjtő céggel, kaptam időpontot majd most már csak önéletrajzot kell megcsinálnom.

2022. máj. 13. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Szuper, jó döntés volt. :)
2022. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es


Szerinted html, css tudással mindenhova felvesznek? Nekem is csak ismerettség alapján lett volna benne meló. Máshol mindenki kinevetett, mert nincs szükségük webdesignerre mivel a frontendes megcsinálja...

2022. máj. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!