Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a szakmájuk azoknak az...

Mi a szakmájuk azoknak az embereknek, akik maguk osszák be a munkaidejüket, és havonta 1-2 millió Forintot keresnek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
vállalkozó, bármilyen szakmában.
2022. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
osztják.
2022. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Tanacsado programozo vagyok, bar a magamnak beosztas nem feltetlen teljesul a kotelezo meetingek miatt de azon felul mindent magamnak osztok be
2022. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
IT-ban szinte barmilyen pozicio senior szinttol felfele.
2022. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Gyakorikérdéses programmérnök 😂😂😂
2022. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
5-ös nem csak a gyakorikérdésesek, a legtöbb cégnél már van távmunka lehetőség, a munkaidő meg mindig is rugalmas volt.
2022. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ficak92 válasza:
100%
Parlamenti képviselő. Sajnos!!
2022. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Èpìtőmèrnök vagyok, épìtésvezető

. Ezt a havi egy misit jelenleg egy katás kisvállalkozó Komuves, burkoló, Ács és bádogos is elérhette az elmúlt években. Sőt szezonban sztem még többet is. Betanitott munkával esély sincs jófizetésre, de a szakipari munka nagyon meg van fizetve jelenleg. Vannak olyan cégek akik évek óta keresnek köművest és ácsot de egyszerűen nem találnak. Ha valaki jelentkezik akkor kérhet alkalmazottként is akar mérnöki fizetést és meg fogja kapni akkora a hiány.

2022. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!