Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem ("átlagos") munkával hogy...

Nem ("átlagos") munkával hogy lehet havi fél milliót keresni?

Figyelt kérdés

Már annyi munkám van, hogy nincs több időm dolgozni, így is 3 munkahelyem van.

De mégis kéne még 500.000 Ft havonta. Hogy lehetne ezt a pénzt megkeresni, valami nagyon okos módon?



2022. máj. 22. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 munkahely se elég, és még így is kevés a pénz, akkor vagy a munkahelyek fizetnek sz@rul és/vagy nem megfelelően kezeled a pénzt.
2022. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek.👍😁
2022. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Csakventillatorok.com
2022. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Úgy kell, hogy meglévő fizetőképes igényt szolgálsz ki szolgáltatással, termékkel.
2022. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd lejjeb az igényeidet és legyél tisztában azzal, hogy nem Amerikában élsz.
2022. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4# Ez eddig nagyon jó!🙂


5# Amerikából is lehet pénzt utalni, támogatni!🙂

2022. máj. 22. 23:23
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Onlyfans, chaturbate stb
2022. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok


Viccet félretéve ... Én is ilyennel küzdöttem, amikor megszületett a harmadik gyerkőc és szívműtét után 38 évesen, nyugdíjat kaptam. Arra jutottam pár év múlva, hogy EL INNEN!!! Bő 9 éve Angliában élek és soha nem akarok hazamenni véglegesen. Kapott belőlem eleget a nemzet, most kapjon egy másik is. A fizetés itt minimum a duplája annak, amit otthon keresel és bár lejön belőle egy csomó minden, összességében ez jobban muzsikál.

2022. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ötös, nyolcas, rögtön haza fogsz vágyni, amikor a fogaid elkezdenek tönkremenni, és meglátod a kinti egészségügyi ellátásért fizetendő díjakat.
2022. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es


Tudok róla. Azért írtam azt, hogy véglegesen sosem fogok hazaköltözni, de azt nem tagadtam, hogy egyáltalán nem megyek majd Magyarországra. A kinti díj egyébként ugyanúgy ingyenes, mint az otthoni, mert ez nem az USA. Más kérdés, hogy az NHS csak normál kezelést ad és jobb, ha az ember egy "maszekhoz" megy. Na az az, ami igen sokba kerül. Egyébként meg rengeteg olyan hírdetés van, hogy pl 5 nap szállás Magyarországon és megcsináljuk a fogait és az egész olcsóbb, mintha itt tenném meg ezt egy klinikán. Különben ez sem kell, mert a testvérem és anyám közel laknak Budapesthez.

2022. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!