Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális ha egy főnök így...

Normális ha egy főnök így csinálja...?

Figyelt kérdés
Elrontotta valamiért a beosztásomat, kevesebb órát dolgoztam, mint a munkaidőkeret előírja - ezért beírt egy szabadságot a pihenőnapomra, hogy meglegyen az óraszám. Persze, értem én hogy ő rendelkezik nem tudom én hány %-kal, de na. Azért mert ő rosszul számolgatta, osztogatta, logikázta - tőlem elvesz egy szabadságot, mikor alapból alig van (még fiatal vagyok...). Persze ez nem az első eset, van akinek utólag írt be szabadságot és annak nem is szólt, ami szintén undorító szerintem. Meg még ennél is kacifántosabb dolgokat is csinált (pl utólag kevesebb órát jelentett be vkire, mert neki többlet lett, de gondolom akkor velem is ezt csinálja, mert így a szabadsággal nekem is több lesz 2 órával - és nem szólt az illetőnek - magyarán ingyen dolgozott...). Persze, munkahelyváltás lesz, ahogy találok szimpatikusabb helyet, de pl anyukám szerint ez normális dolog...

2022. máj. 24. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha amikor ténylegesen szabin van, akkor úgy írja be, mintha dolgoztál volna, akkor téged nem ér kár.

Ha sunyiban írja be a szabadnapot és később nem kapod meg, ami járna, akkor nyilván ki akar szúrni veled, onnan menekülni kell.

2022. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állami helyeken, kórházak, öregotthon, stb. ez mindennapos eset.
2022. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik oldala is van a történetnek, kidobálja a szabadnapjaidat, hogy a csókosok meg a haverok akkor mehessenek el amikor te már nem dönthetsz mert nincs is miről.
2022. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem fer. Ez így ilyen önkényeskedés; hogy önkényesen veled meg se beszéli , csak ilyeneket csinál.

Lehet, hogy saját magának se meri beismerni, hogy hibázott,úgyhogy inkább ezért téged szivat meg; mert te nem érdekled őt annyira; mint saját maga. Az ő saját lelkivilága neki fontosabb, mint te saját magad; szal ja. Szerintem nem normális dolog ez így, hogy kevesebbre oszt be, te ledolgozod amit kell, aztán utólag kiderül, szembesít vele, hogy beírt/elvett tőled egy szabadnapot.

2022. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*elvett tőled egy szabadnapot ; azér' mer' előzőleg tévedésből 6 órára írt be téged 8 helyett.


Tehát te meg nem tehetsz róla, csak rajtad csattant ez; de ha jófej/ fer lett volna, akkor nem csattant volna ez senkin.


Meg még ha be is tudná látni a főnök , hogy ilyenkor ő hibázott, és nem terhelheti rád.

2022. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!