Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan èri meg aranyat venni?

Honnan èri meg aranyat venni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kèrdès,de szeretnèk havonta, kèt havonta fizikai aranyat venni. A Báv oldalán nèztem hogy nagyon nagy a különbség az eladott aranya ès a visszavásárlási ár között. Most ez mindenhol ennyire eltèrő ès csak èn tartom kedvezőtlennek, vagy vannak ugyan csak megbízható helyek, ahol ugyanúgy tutira aranyat veszek, de nem ekkora a diferencia.

#arany #arany vásárlás #Befektetèsi arany
2022. máj. 25. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Sehonnan. Ha valami papirt veszel ami arany arfolyamot kovet akkor nem lesz fizikalis aranyad. Ha fizikalist veszel akkor meg szopni fogsz azzal ha visszza kell valtsd. Arrol nem beszelve h ha beut a gebasz akkor az aranyad biztos nem fogod tudni atcsempeszni a hataron. Kicsit olvass utana meglatod, az aranyat mar kobozta el az allam...


Ezert mondjak h a bitcoin az arany 2.0 :) ott nincsenek ilyen problemak, nezz utana

2022. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, èn vhogy jobban bízok a kèzzel fogható dolgokban. Ha az állam el akarja venni az aranyat,az èrtèkem , sztem úgy is el tudja ha papír alapon van. Vagy nem engedi hogy hozzá fèrjek. Ha el akar lehetetleníteni, el fog úgy is. De èrtem amit írsz. Ez a Bitcoin engem mèg nem győzött meg.
2022. máj. 25. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a correctgoldra, az osztrák verdére esetleg a boullionbypost.eu-ra, aztán vesd össze az árakat.
2022. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha aranytömböt, vagy aranyérmét vesz vki vigyázni kell rá, meg ne sérüljön, mert akkor kevesebbet ér.

Ilyenben gondolkoztam anno, hogy veszek majd eladok. Sz@r a felvásárlási ára, csak bukni lehet rajta, zálogházakra gondolok. Persze lehet másnak is eladni,nemtom. Necces.

febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!