Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Skandináv lottón 45 milliót...

Skandináv lottón 45 milliót nyernétek,mire költenétek el a pénzt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
#10 Soraidat olvasva azt gondolom nem érdemes veled vitázni, kb. olyan lenne mint egy galambbal sakkozni.
2022. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

11-es.

Vitázni? :)

Még az érvelés tudományával sem vagy tisztában.

Szerintem a nagy részét fel sem fogtad a nagyon alacsony értelmi képességeddel.

Nemhiába az a 11-es válaszod, ami.

Bullshit ember…

2022. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Maradj higgadt, az idegeskedés nem járul hozzá a hosszú élethez. A 11-es választ továbbra is fenntartom, amit leírtál azzal lényegében be is bizonyítottad, hogy helytálló.
2022. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

13-as.

Annyira látszik, hogy ostoba vagy.

Az érvelni sem tudsz (ha egyáltalán tudnád mi is az...).

Mint valami 15 éves hülye gyerek a 11-es válaszoddal jössz.

Saját gondolatod nincs. Egy másolat vagy Ezért sem tudsz érvelni.

Amit betanítottak neked, addig terjed az értelmi képességed.

Vicces vagy.

Mivel nagyon alacsony értelmi képességgel rendelkezel, ez látszik az írásodon, ha gondolod, egyszerűbben is megfogalmazom, hogy sikerüljön felfogni, amit írtam.

2022. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Feltűnt, hogy ennek a hét mondatnak mindegyikében egy személyeskedő sértést helyeztél el az érveid támogatására? Amely érvek nem mellesleg a szubjektív véleményedet tükrözik, nem kezelendők tehát tényként. Nem tudom mit pörögsz még mindig ezen a témán ennyire görcsösen. Csak akkor fogsz tudni nyugodtan aludni ha jól bebizonyítod magadnak, hogy mekkora faszagyerek vagy, jól megmondtad a magadét nekem? Ennyire fojtogat az egód? 😁
2022. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
semmi személyeskedés,de 14 válasz érkezett és ezek közül mindössze 4 válaszolt a kérdésre.
2022. máj. 27. 11:16
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ennyivel már nagyon boldog lennék, vennék egy 1 szobás lakást, hogy azért maradjon is pénzem, a maradékból valamennyit félretennék, a többiből utazgatnék.
2022. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!