Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a bankkártyám...

Elfelejtettem a bankkártyám pin-kódját, mit tehetek? Tudok kérni új pin kódot?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! :( Otp junior kártya egyébként.

2022. máj. 29. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
7632
2022. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Felkészülsz, hogy pénzbe kerül. Személyesen OTP-be befáradsz. Személyazonosító okmányokkal. Azt megváltoztattatod.


Ha az ügyintézés elején elkérnék a kártyát, és megkérnek hogy üsd be a kódját (amit elfelejtettél), akkor helyettem is röhögd képen az ügyintézőt!

2022. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Felhívod őket, igazolod magad, és kérsz a legközelebbi bankfiókba egy új pint. Valami 600 forintos postadíjra számíts és 13 munkanap várási időre..

Majd ha megjött, be kell menned, kikéred és aktiválod egy automatánál.

Saját címre nem postáznak, az appban pedig nincs emlékeztető a pinre, csak ez az egy mód van. Maradi, múlt századbéli megoldás, de hát ide születtünk.

2022. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!