Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen irámyban mennek a kriptók?

Ruby04 kérdése:

Milyen irámyban mennek a kriptók?

Figyelt kérdés

Amikor a háború kitört, az olaj olyan magasan állt, h a demo-programommal fél óra alatt 7 milliót "kerestem", ami gondolom vmi cikk vagy spekuláció hatására a nyugati tőzsdéken el is ment.

De a kriptovaluták hogy? Mindenki fújol rájuk az EU-tól a környezetvédőkig, de mégis.



2022. máj. 30. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Hosszú tavon a bitcoin csak felfelé mehet. Ez egyertelmu ha ismered a mukodesi elvet. Nyugodtan nezz meg par michael saylor videot, o eleg jol elmondja hogy miert.


Rovid tavon meg, hat meg siman el tudom kepzelni hogy 20000 kornyeket is meglatogatjuk. Az s&p esik, tech cegek esnek stb. Nagyon ugy tunik mintha recesszio fele tartanank de semmi se egyertelmu. Ha a fed vagy az ekb azt mondja h tovabb nyomatjak a QE-t es leallnak a kamatcsokkentesek akkor siman kilo majd a tozsde es a kripto is.


Sztem most lassan gyujtogetni kell, ha nagy dip lesz bele kell venni és tartani

2022. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Most jó áron van, de az elemzéseim azt mutatják akár lemehet 22ezer körüli értékre. Én vettem uniswappot és pancakeswappot. A tőzsdével az a gond, hogy sok díjat számolnak fel és akármikor kiveheti a bókered a pénzt, én kicsibe játszok nekem nem éri meg a tőzsde. Fújolást meg ne ved komolyan eltúlozzák a dolgokat, igen a bitcoin elég sok energiát vesz el, de pl az altcoinok ezt már megoldották stakeléssel olvasutána és döntsd el te magad.
2022. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Am hasznos volt, csak félrenyomtam.
2022. máj. 30. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Még hozzá tenném én nem egy coinba rakom a pénzemet mert olyan dolgok is előfordulhatnak mint a lunánál és még az a tapasztalatom, ha nagy részben egy cég vagy ember kezében van a kripto mögött a hatalom az álltalába nem lesz olyan sikeres mint ami csak magától működik, ezért olyan sikeres a bitcoin. Ha kezdő vagy kriptózásban akkor Defi levi egy hónapos tagságát ajánlom, de csak a tutoriáljait nézd meg, mert azok jók, de csak a tutoriál jellegűeket, mert a befektetési tanácsai elég bénák.
2022. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Bitcoin és a top kriptok megfogják állni a helyüket hosszútávon. Gondolj bele, hogy a 2013 és 2017-s bikapiacban még álmodni sem álmodtak arról, hogy országok és top cégek állnak be mögé. Most sok helyen már elfogadják és a teslának is van befektetése benne és még sok másik cégnek is.
2022. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!