Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi törtènik a levéllel amit a...

Mi törtènik a levéllel amit a piros postaládába dobok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Kinyomtattam 2 borítékot, egyet a külügyhöz, egyet egy ukrajnai családtagnak! Nem vettem rá bélyeget semmit. Viszont megadtam a feladó címet! Vasárnap bedobtam ma szerda délután, gondolkodtam mikor fogják vissza hozni nekem! Ezek nélkül a bélyeg nélkül nem kézbesíthetők ha jól tudom! Mi fog a levelekkel történni? Vissza hozzák ide nekem a feladó címre vagy meg semmisítik? Ha vissza hoznák, már megtették volna nem?


2022. jún. 1. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiürítik egyáltalán a ládát?
2022. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rá van írva hogy minden este 17 órakor ürítik
2022. jún. 1. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Esélyes, hogy kézbesítik, és a címzettel fizettetik ki a portót, ha át akarja venni.
2022. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 az egyik (a külügyes) az postafiókra ment. Amelyik Ukrajnába ment azt meg képesek Ukrajnából továbbítani Magyarországra? Vagyis ha jól tudom ha ukrajnába küldök akkor nem tudok utánvétet is feladni mert ebbe az országban nem lehetséges!

Volt már ilyenre példa hogy kézbesítették és a címzettnek kellett kifizetni ?

2022. jún. 1. 16:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg ha kézbesítik gondolom, nem az a 145 forint fogja kiforgatni a vagyonából a Külügyminisztériumot
2022. jún. 1. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!