Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Letöltöttem a telefonomra...

Letöltöttem a telefonomra ELVILEG egy bitcoin bányász alkalmazást ami hetente kb 700 forintot termel. Most az a kérdésem hogy az ilyen alkalmazások mennyire valódiak és hogy nem-e csalás hogy a kártyámról minden pénzt lelopjanak?

Figyelt kérdés
Létszi értelmes és informatív válaszok jöjjenek!

2022. jún. 3. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy telefon számítási kapcitásával évente nem bányászol 700 forintnyit, szóval itt valami svindli lesz. Mi ez az alkalmazás?
2022. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először meg kellett volna nézned hogy mi az a bitcoin, aztán pedig egy nagyon kicsit tájékozódni a bányászatról. Ha fizet is, szerintem nem azért, mert bitcoint bányászol, hanem mert minden adatodhoz hozzáférnek.
2022. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Valami StormGaing nevezetű.
2022. jún. 3. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csalók, vagy reklámokat kell nézned ha felmész az oldalra. Mert mint írták is, egy mobillal nem lehet még ennyit sem bányászni.
2022. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem valós pénzt kerestél vele, és demóprogram, amivel szimulálják a bányászást.
2022. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A StormGain alkalmazás egy kriptótárca, a leírás alapján a "bányászat" az valami hűségprogram és nem igazi bányászat. Az alkalmazás egyébként biztonságos.
2022. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy bitcoint ad nem más kriptovalutát?
2022. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Cryptotab-al bányászok mobilon. Olyan sebességgel bányászik, amire előfizetsz, mivel a mobil nem is erre való. Nem fizettem elő, így gyári sebességgel most tartok kb 1000Ft-nál (3 hónap alatt). Egyszer majd asztali gépen futtatom ugyanezt az alkalmazást, mert az már hardvertől függően keresi a pénzt. Addig kapirgálok mobilon, ingyen van..
2022. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!