Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldről rendelt csomag....

Külföldről rendelt csomag. Egy futárcég jogosan kérhet depozitot, mert “diszkrét” csomagot kapok?

Figyelt kérdés
Szerintem becsaptak. Nem illegális, amit rendeltem, de bele lehet kötni. Egy étrend kiegészítőről van szó. Az eladó biztosított, hogy minden rendben lesz, küldött egy tracking számot is egy számomra tök ismeretlen logisztikai cégtől. Ott már azt jelezte, hogy Budapesten van a szállítmány. Kaptam egy levelet a szállítmányozótól, hogy fizessek sürgősen depozitot, mert ha nem, akkor a helyi illetékesek ellenőrizhetik a cuccot alaposabban. Ha megkapom a csomagot akkor az összeget is vissza kapom. Szerintem teljesen hülyére vettek. Én már úgy vagyok vele, hogy hagyom az egészet a francba, ha nem kapom meg a csomagot és a pénzt is elbukom nem érdekel, de ne zsaroljanak ilyenekkel. Mit tudok mást tenni?

2022. jún. 8. 15:03
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerény véleményem szerint a ló nemesebbik részét kaptad, nem étrend-kiegészítőt. És azon kívül is még le akarnak húzni.
2022. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt besz@ptam, valóban. Abban bízok, hogy a pènz elvesztésén túl más bajom, további zsarolások nem lesznek belőle
2022. jún. 8. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kártyával fizettél, akkor próbáld meg a bankon keresztül a charge back-et.
2022. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!