Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagpontra (nem csomagautoma...

Csomagpontra (nem csomagautomata!) a nevemre rendelt csomagot átveheti családtag valahogy?

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy csomagautomata lesz, ezért a nevemre rendeltem, mert ott SMS-ben küldenének egy kódot, amivel a családtagom is kiveheti…


Itt viszont nem kaptam kódot, gondolom egy személytől kell elkérni a csomagot.


Van arra valami mód, hogy családtagom vehesse át?



2022. jún. 9. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha személyit kell mutatni és aláírni akkor esélytelen. Valahol kell valahol meg nem. Próba szerencse.

Te miért nem tudsz elmenni érte?

2022. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem tudom, hogy milyen iratok kellenek hozzá… Csak egy csomagazonositót kaptam hozzá.


Vajon, aki ugyanúgy a címemen él, az átveheti lakcímkártyával?


Én külföldön vagyok még hetekig.

2022. jún. 9. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a kutya nem kérte, hogy azonosítsam magam. Ha azonos nemű illető venné át, akkor nem hiszem, hogy bármi gubanc lenne, egyébként elég maximum a csomagszámot megmondani. Menjen el nyugodtan a családtagod, aztán majd kiderül!
2022. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja aki elmegy átvenni, hogy milyen névre érkezett meg mi a csomagszám, akkor oda fogják adni neki. Előfordul, hogy személyit kérnek, de akkor is max azért, hogy rögzítsék az igazolványszámát és nevét annak aki átvette, ha egyébként nem az ő nevére érkezett a csomag
2022. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!