Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elköltöztem máshová és itt...

Elköltöztem máshová és itt messzebb van a munkahelyem , több a munkanap. Egyedül élek kutyával és macskával, sajnálom őket. Mi a megoldás? Többet vagyok távol.

Figyelt kérdés

Előzőleg délben a fél órára hazamentem és fix időben dolgoztam, nem műszakozva, hétvége szabad. Itt meg 3 nap munka , 1 szabad ,majd 4 nap munka , 2 szabad , majd szintén így, csak 1-1 szabadnappal, majd 7 nap egyben délelőtt, aztán 2 szabad. Többre jön ki így a munkanap. 20 perc az út és illik 10 perccel korábban beérni műszakátadásra. Munka nem rossz ,nem terhel fizikailag, nem fáj tőle semmim,mint az előzőnél és a fizetés is jóval több.

Váltsak, keressek mást az állataim miatt, ami közelebb van és hétfőtől péntekig tartó munkabeosztással?jobb lenne nekik? Nem úgy néz ki ,hogy lesz bármilyen párkapcsolatom is, úgyhogy az állataimnak csak én vagyok. ( Előzőleg éltem együtt valakivel 1 évig kb. Most nem vágyom rá. )


2022. jún. 9. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én most kerültem távol az állataimtól és örülök neki. Más gondozza őket jelenleg.
2022. jún. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs lehetőség arra, hogy más jöjjön hozzájuk.

Amúgy, ha a szünetet is beleszámolom, amit otthon töltöttem, 1 órával és 20 perccel vagyok többet távol, mint előző munkahhelyen.

2022. jún. 10. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!