Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hiányszakma most Kanadában a...

Hiányszakma most Kanadában a karosszéria lakatos vagy az eladói szakma (bolti eladó)?

Figyelt kérdés
Köszi szépen a válaszokat! :)

2022. jún. 15. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Jelenleg mindenbol hianyvan ..van felvetel
2022. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Karosszéria lakatos régebben is hiányszakma volt, nekem volt egy haverom sima géplakatos végzettséggel vették fel kinn dolgozni egy gyárba, majd váltott és egy autójavító üzemben dolgozik majdnem dupla pénzért.Itthon kereste a melót, a gyári munkánál is a cég, vagyis a munkaközvetítő intézett neki minden hivatalos papírt.Azóta megvan neki a letelepedési vagy tartózkodási is, nem tudom hogy mondják ott kinn.most akar nekem is melót szerezni, autószerelő végzettségem van, azt mondta rengeteg külföldi dolgozik ilyen szakmában ott kinn.
2022. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Bár bolti eladót szinte mindenhol keresnek, ez hivatalosan nem számít hiányszakmának, tehát nem lehet work visa-t kérni rá. A karosszéria lakatos esélyesebb, ha találsz olyan munkáltatót, aki hajlandó az LMIA-val és work visa-val foglalkozni, ugyanis ez idő és pénz neki. Ha nem találnak helyi embert, akkor intéznek papírt külföldieknek is.
2022. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kanadában, minden "kétkezi" munkásból hiány van. Nagyon jó ötlet, én itt élek már 10 éve.
2022. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4.es meselsz egy kicsit hogyan jutottál ki milyen az életed kinnt? Megbantad?
2022. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engemet is érdekelne
2022. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!