Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress csomag késedelmes...

Aliexpress csomag késedelmes érkezés?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy lámpát az Aliexpressről, több mint 40.000.-Ft értékben.

Nem érkezett meg az igért határidőre (a nyomkövetésben látszott, hogy az eladó feladta, elhagyta a származási országot, de több mint egy hónapig nem volt semmi bejegyzés), és visszafizették az árát.

Viszont most látom, hogy szinte naponta kerülnek új bejegyzések a nyomkövetésre, és nagyon úgy néz ki, hogy előbb-utóbb meg fogom kapni.

Mi lesz, ha megkapom?

Valamilyen módon visszakérik az árát, vagy az árut?

Az igazság az, hogy mikor visszafizették az árát, én vettem egy másik lámpát, tehát a lámpára már nagy szükségem nincs. Viszont visszaküldeni nekem nagyon sokba kerülne. Ismét kifizetni az árát, pedig nem szeretném, hisz már elköltöttem.

Viszont az eladó így károsodik, hisz ő elküldte az árut, és azért viszonylag nagyobb összegről van szó.

Mi a helyzet ilyenkor?

Járt már valaki így?


2022. jún. 24. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jartam igy, szoltam az eladonak, hogy megis megjott es elutaltam neki az arat.

Amugy nem tudjak visszakerni.

2022. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam így. Nekem is egy hónap késéssel érkezett meg egy termék. A Magyar Posta balfékeskedései miatt. Én is elutaltam a lóvét újra. Bármi mást nem tartottam volna etikus megoldásnak.

De amit az Alin 40-ért veszel, azt itthon el tudod adni 100-ért... :-)

2022. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 grafno ***** válasza:
Volt már h visszaadtak az arat utana par nappal megjott a termek. Pl eu belul 7napos szallitast igertek aztan 1honap lett belole. Alin is irtak 1honap es 3lett belole. Én megtartottam mindent
2022. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!