Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online lehet munkanélkülinek...

Online lehet munkanélkülinek regisztrálni vagy szerintetek felesleges? Lent leírtam mi a helyzet

Figyelt kérdés
3 éve bejelentkeztem munkanélkülinek, viszont találtam azóta munkát, ahova be is jelentettek, de nem jelenztem az ügyintézőmnek. Most viszont ki lettem jelentve és ahhoz hogy fel vegyenek egy másik munkahelyre, regisztrált munkanélkülinek kell hogy legyek. Akkor szerintetek még azóta is az vagyok?
2022. jún. 26. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos időközönként (ha jól emlékszem kb. 3 havonta egyszer) kötelezően jelentkezni kell a munkaügyi központnál, hogy továbbra is álláskereső vagy-e. Ha ezt elmulasztod, akkor automatikusan törlődsz az álláskeresők nyilvántartásából és 60 napos "eltiltást" kapsz, csak ezen időtartam letelte után tudod ismét regisztráltatni magad.

Szóval jelenleg biztos nem vagy regisztrált álláskereső, újra be kell adnod a papírokat, hogy nyilvántartásba vegyenek.

2022. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Online ezt el lehet intézni?
2022. jún. 27. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Igen.


[link]

2022. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha most munkanélküli lettél akkor mindenképp jelentkezz be, akár online.
2022. jún. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!