Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van, hogy már háromszor...

Miért van, hogy már háromszor egymas után nem fogadta el a bankkártyámat amikor a kasszanal fizetni akartam?

Figyelt kérdés
Odaerintettem ahhoz amihez kell es nem csinált semmit. Egy perc után oldottuk meg mind a háromszor, hogy bedugtuk es beirtam a pin kódot, de nem értem hogy miert nem fogadja el rogton, ha van rajta pénz. Le kéne takarítanom a kártyát? Vagy mi lehet a probléma?
2022. jún. 29. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Velem is volt már olyan,hogy nem akart beengedni,ki kellett mondanom a pina kódot (hogy szeretlek) és csak utána engedett be.
2022. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A terminál régi volt, nem értelmezte a bank "kérem a pin kódot" üzenetét, mert abban még fixen van benne, hogy 5000 alatt nem kell, felette igen, közben a bank kérte volna.
2022. jún. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj mindhárom vásárlás különböző boltban tortent, az összes 5000 alatt történt
2022. jún. 29. 01:51
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Nálam is volt ilyen - nem mostanában - a chip sérült a kártyán (persze akkor nem tudtam), a lényeg, hogy kicserélik a kártyát, csak jelezd feléjük.

Esetleg próbáld megdörzsölni a chipet, ezt nekem a telefonos ügyfélszolgálat javasolta.

2022. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy elromlott a chip benne. Egyik ismerősömnek is ilyen volt, mindig be kellett dugnia, az érintős módszer nem működött nála. Ha ez a gond, le kell cserélni a kártyát. Vagy beletörődsz, hogy dugogatod addig, amíg le nem jár, és küldik az újat.
2022. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik normálisan válaszoltak🥰
2022. jún. 29. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
6.:Szívesen! :)
2022. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!