Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Shein pénz visszafizetés?...

Shein pénz visszafizetés? Hogy lehetséges? Esetleg tudtok elérhetőseget a shein-hoz ahol válaszolnak is? Közel 300 ezer forint értékben vásároltam 2 csomagot és egyik sem jött meg

Figyelt kérdés
El küldtek de rossz címre, amit megadtam arra csak épp nem az én városomban hanem egy másikba és megkerdezés nélkül illetve telefonálni se telefonáltak. Írtam emailt de semmi válasz és már több mint egy hónapja. Ha a ruhákat nem is a pénzt szeretném vissza szerezni mert nem kis összegről beszélünk. Nem akarom annyiban hagyni

2022. júl. 3. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kártyával fizettél?
2022. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon sok a szegény mi? 🤣
2022. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, mivel csak kártyás lehetőség van. Közel 300 ezret utaltam és semmi válasz a sheintol ezerszer írtam emailt
2022. júl. 6. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Bankodnál indíts chargebacket!
2022. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell? Tudnál nekem segíteni? Mert írtam emailt mindent és nem válaszolnak.
2022. júl. 7. 13:23
 6/6 bogsarkqny válasza:
szia az lenne a kerdesem hogy visszakaptad e a penzt mert ugyan ebben a helyzetben vagyok es bepanikoltam nagyon
2022. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!