Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell bankkártyával...

Hogyan kell bankkártyával állampapírt venni?

Figyelt kérdés
Hülye vagyok hozzá, sajnos ez van. Eddig készpénzzel vásároltam az államkincstárnal. Telefonomon van webkincstár és mobilbank (K&H) alkalmazás is. Szóval egy leírás vagy esetleg "tutorial" videó kéne amit én hülye is megértek.

2022. júl. 9. 08:40
 1/5 A kérdező kommentje:
pmáp-ot akarok venni amúgy
2022. júl. 9. 08:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi ördöngösség. A webkincstárban a vásárlás után a fizetési mód megadásakor kártyát választod ki, majd átirányít egy banki felületre, ott megadod a kért adatokat (pin, online pin, sms jelszó), és kész. Viszont arra figyelj, hogy vásárlás előtt érdemes a kártyalimitet megemelni (max 5 mio-ig lehet), attól függően, hogy mennyit akarsz vásárolni. Mert ha ezt nem teszed meg, akkor nem fog sikerülni a tranzakció.
2022. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az államkincstárnál nyitsz számlát neki? Az ingyen kezeli. A bankod nem von le nagy költséget érte?
2022. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig kp-vel vásárolt az államkincstárnál, akkor kell lennie számlának az államkincstárnál.
2022. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van számlám az állam kincstárnál.
2022. júl. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!