Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revoluton tartani pénzt...

Revoluton tartani pénzt hosszútávra merész vállalkozás?

Figyelt kérdés
A Revolut ha jol tudom megalakulása óta sosem volt nyereséges. Egyáltalán ezek után felmerül a kérdés, hogy miért éri meg létezni nekik? Dollárt tartok benne nem olyan kis mennyiségben a gyenge forint miatt, mert a váltása nagyon kedvező meg gyorsan vissza tudom utalni a számlámra innen. Olyan előfordulhat, hogy egyik reggel gondol egyet aki kitalálta, hogy neki ehhez már nincs kedve és lehúzza a rollót? Amúgy 10 ezer euróig van betétbiztosítás elvileg, csak nem tudom ki fizet, meg mikor és mennyit, ha beüt a gebasz.

2022. júl. 10. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Már vagy 2 éve nyereséges és 100 ezer euró betétig biztosít a litván állam, nem 10 ezerig.
2022. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100000 euróig van betétbiztosítás. 40 millió Ft.
2022. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul emlékeztem, ennek örülök így.
2022. júl. 10. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy is döntene, hogy lehúzza a rolót, nem sétálhat el csak úgy a pénzeddel. A pénz a litván betétbiztosítási alap által biztosítva van, ha csődbe megy a cég ott kell a kártalanítást kezdeményezni. Ez okozhat adminisztratív nehézségeket, de valahogy biztosan megoldható.
2022. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!