Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezekkel az értékekkel mennyi...

Ezekkel az értékekkel mennyi egy havi áram számla?

Figyelt kérdés

Nappali óra:

000127/1


Éjszakai óra:

000228/6


Én arra lennék kíváncsi, így rezsicsökkentve ez egy hónapra mennyibe kerül?

Nemrég költöztünk új albérletbe s szüleim szerint nagyon sokat fizetünk egy hónapban, irreális.

Átlag havi díjunk 18-20.000ft.

Van egy 120l-es bojlerünk (tavasszal, nyáron sosem fogy ki a melegvíz), egy energiatakarékos hűtőnk s mosógépünk, 1 tv-nk, 1 laptopunk és a 2 telefon, amit férjem többnyire munkahelyén tölt. Más nem megy árammal.

Ha valaki ki tudja számolni mennyi ennek az összege, azt megköszönném

(Múlthavit vontam ki az ehavi leolvasásból)


2022. júl. 15. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

120-as villanybojler onmagaban siman megeszik ennyit, ha fel van tekerve jo melegre.


A telefontoltot remelem csak viccbol irtad...

2022. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hanyas fokozatra van feltekerve a bojler? Nekünk is 120Les és majdnem hasonló a fogyasztásunk.

Most vettem le közepesre, eddig kb a háromnegyedéig volt feltekerve.

2022. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja kiszámolni, legfeljebb akinek van varázsgömbje. Arról ugyanis egyelőre semmilyen hivatalos információ nincs, hogy a normál díjszabástól eltérő (vezérelt, H tarifa, stb) áramot hogy érinti a változás.
2022. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig nekünk maxon volt a bojler. 3 fokozat van. Most én is levettem a középsőre. Nem tudom mennyit fog számítani, bár 18ról nem hiszem,,hogy ettől lemegy majd ~7500ft-ra
2022. júl. 17. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a túlfogyasztást hogy fogják számolni azok esetében, akiknél nappali és éjszakai áram is van. Erről majd a részletszabályok megjelenése után lehet majd bármit is mondani.
2022. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!