Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem az About-you oldalró...

Rendeltem az About-you oldalról, de nem a saját e-mail címemmel és nevemmel (többi lent)?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy csak így kaptam kedvezményt, hogy egy új e-mail címmel regisztráltam, viszont a rendelésnél se a saját nevemet adtam meg, hanem egy kitaláltat. A csomag megjött, de visszaküldtem, mert nem tetszett és ez volt június végén. Azóta nem kaptam vissza pénzt, hívtam ma az ügyfélszolgálatot és azt mondták nem érkezett meg a csomag. Most átküldtek egy nyilatkozatot, hogy töltsem ki. Na most nem tudom, hogy ezt azzal a “kamu” névvel töltsem ki amivel rendeltem vagy a sajátommal. Illetve szerintetek lehet valami baj abból, hogy nem is a saját nevem van megadva és ide aláírás is kéne… Nem tudom mit csináljak, valaki légyszi!!

2022. júl. 18. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
gratulálok!
2022. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
inkább valdd be ügyfélszolgálatnak
2022. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációt, pont nem érdekelte őket a név, jött már az e-mail, hogy pár nap és utalják a pénzt.
2022. júl. 19. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!