Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan spóroltok? Milyen...

Hogyan spóroltok? Milyen trükjeitek vannak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem veszek faxságokat, rászólok az asszonyra, hogy ne bagózzon annyit meg ne menjen taxival.
2022. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Át lett hidaltatva a villanyóra.
2022. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom létezik-e még ilyen megtakarítási számla valamelyik banknál, ami minden kártyával történő fizetés után bizonyos %-át félreteszi automatikusan.
2022. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
#2 Tehát lopod az áramot. Remélem hamarosan milliós büntetést kapsz érte!
2022. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem épp ilyen trükökre gondoltam. Hanem sokkal legálisabbakra. Pl nem veszel kenyeret hanem otthon sütöd.(nálunk ennek nem sok értelme lenne,mert nem sok kenyeret eszünk)
2022. júl. 18. 16:14
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én bevezettem, hogy csak akkor megyek be a boltba, ha tényleg muszáj. Nemrég elvittem a gyerekeket oviba, majd hazafele beugrottam automatikusan a boltba, aztan reggeli és meló. Most csak akkor megyek be, ha pl. tudom, hogy már nincs otthon zsömle, felvágott, vagy valami, ami fontos lenne. Így kb. heti 2x megyek csak, akkor is célirányosan, nincs nézelődés meg polcok közt bóklászás.
2022. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Többet keresek mint három éve, de nem emeltem az életszínvonalam jelentős mértékben így többet tudok félre tenni. Nem veszek felesleges dolgokat, és autóval csak akkor közlekedem ha muszáj.
2022. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Kerülöm a boltokat, vicc nelkul jo a tészta is paradicsommal es virslivel (4 évesem tegnapi vacsorája zöldségleves után)


Ha vásárolni kell, megnézem mit veszek, hol mennyi, és annyit veszek amennyi kell, hogy véletlen se dobjunk ki belőle

Akcióért átmegyek az út másik oldalán lévő boltba


Céltudatosan vásárolok (férj gyerek nem jöhet) megnézem az árat, tudom mit tervezek főzni 2-3 napra előre, azt veszem ami kell, feles dolgot nem


Nem dobunk ki kaját, ha marad maradék akkor holnap is meg lehet enni, nem főzök újat, max eszik hideget aki fanyalog


Napi 1x indítok mosogatógepet a poharak és cumisüvegek miatt, kezzel mosogatom el ami nem fér be

Mosógépet szintén kevesebbszer, inkább összevárok egy mosási mennyiséget

Porszívó helyett söprök

Nincs klíma, se ventillátor használat

Csak 1 helyen mehet a tv

Lámpákat kapcsolgatom le mindenki után

A 4 évesem vizében simán megfürdök, nem engedünk teli kádat, egyelöre még lámpafényben, de lehet romantikus lesz a gyertyafény is


Mivel lehetne még spórolni? :(

2022. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Napi egyszer eszem. Köszi Viktor imádlak.
2022. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok hajlandó visszafele fejlődni! Spóroltam eleget életemben, nélkülöztem is eleget. Nem vagyok hajlandó.


Azok a dolgok amiket megszoktam, azokhoz ragaszkodom. Lehet rám bármit mondani, én egy kwhval sem vagyok hajlandó kevesebbet fogyasztani annál mint amire szükségem van.

Ha télen délutan 4kor már nem látok sz.rt se akkor fel fogom kapcsolni a villanyt. Ha mosni kell, mert tele a szennyestartó akkor bekapcsolom a mosógépet. Ha megkívánok egy grillcsirkét, bizony be fogom tenni a villanysütőmbe.

ÉS nem vagyok hajlandó fázni, 3 pulóverben ücsörögni! Soha!


Ezek alapvető dolgok, nem luxus és nem átlagfeletti dolgok úgy gondolom. Nem pazarlok, szó sincs róla. Amire szükségem/szükségünk van azt ugyanúgy fogjuk csinálni, használni. Villanybojlerem van. Nézzem az órát hogy 3 perc alatt lecsutakoljam magam 3 naponta langyos vízzel? Épeszű ember nem csinál ilyet.


De ez is... amit a kérdező ír. Otthon süssük a kenyeret? Már aki eszik? Hát mire megveszed a hozzávalókat, bedagasztod meg eltöltesz ezzel x időt, közben előmelegíted a sütőd már rég vettél volna ennyiből kenyeret. Ja. Akkor még nem sütötted meg aminek amúgy felbsszák a díját ugye.


Nonszensz.

2022. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!