Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet venni ps4 konzolt?...

Hol lehet venni ps4 konzolt? Mi a különbség a ps4 slim meg a sima ps4 között? Ps5 konzol jobban megéri?

Figyelt kérdés
Még nem volt játékkonzolom de régóta szeretnék egyet és ha minden jól megy lesz lehetőségem venni egyet viszont fogalmam sincs mi a különbség ps4 slim meg a sima között. Alapból ps5-öt akartam de ps4-et is néztem, mivel azt olcsóbban láttam régebben és tudtommal a legtöbb játékot az is elviszi, viszont most sehol se találok.

2022. júl. 22. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

én több évtizednyi pczés után váltottam. teljesen más világ, kicsit sem bántam meg. a kontrollert kell készség szinten megtanulni használni, az kb fél év


inkább ps5-t vegyél

2022. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ps5, en mindig pc gamer voltam, a konzol hatalmas szabadsag, teljesen ams hogy nem egy nyomorult billentyuzet es eger van a kezedben.
2022. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja es konzolvilagtol tudsz rendelni
2022. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kov74 válasza:
A mostanni széria azaz a PS5 a legjobb játékfelhozatal grafika minden területen ok. Én azt vettem, de előtte 6 évig volt ps4-em is.
2023. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!