Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkalmi bejelentett munkás...

Alkalmi bejelentett munkás vagyok beugrós soha nem írtam alá semmi szerződést sem papírt Meg tehetem hogy nem megyek dolgozni?Nem akarok be menni!Különböző okok miatt de viszont a beosztásban benne vagyok és főnök el várja hogy menjek számítanak.

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok be menni!! Különböző okok miatt de viszont a beosztásban benne vagyok és a főnök el várja hogy menjek és számítanak rám de én nem akarok már menni.
2022. júl. 22. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Pont emiatt nem szabad marhaságokba belemenni, hogy aláiratnak különböző papírokat. Így nem tud rólad semmit, egyszerűen pihensz egy hónapot, utána egy hónapig járogatsz egyik helyről a másikra, megfigyeled a kijáratokat, raktárt, bizti őrrel szóba elegyedsz, pénzkezelés, stb. Ahol előreláthatólag ki lehet maxolni a nyúlást, ott elkezdesz melózni. Kezdőszett: eldobós SIM kártya, kamu freemailes e-mailcím, bicikli vagy robogó (lényeg, hogy rendszáma ne legyen).
2022. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De viszont ismernek, személyesen is hogy ki vagyok kinek a kije, és. El kértek a személyi igazolványom a táj kártyát.
2022. júl. 22. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod berúgtál és kész. És mondod h ne jelentsen be többet. Semmilyen kötelezettséged nincs. Nem vagy senki csicskája.
2022. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Alkalmi bejelentett munkás vagyok"


Egyszerűsített foglalkoztatásnak az a lényege és sokszor előnye, hogy jelzed a foglalkoztatódnak, holnaptól már nem szeretnél jönni. És nem is mész.

Ennyi. Mit kell ezen rúgózni?

Nincs semmiféle kötelezettséged úgy, mint egy munkaviszonyban foglalkoztatásnál.

Indokolnod sem kell. Egyszerűen jelzed szóban/írásban/telefonon. Ennyi.

2022. júl. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!