Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valahogyan ki lehet lépni az...

Valahogyan ki lehet lépni az allianz önkéntes nyugdíjpénztárból?

Figyelt kérdés
Allianz önkéntes magánnyugdíjpénztár tagságot 5 év után fel lehet mondani, vagy mindenképp ki kell várni a 10 év várakozási időt? Akkor is ha nem szeretném tovább fizetni és tisztában vagyok vele, hogy akkor adót vonnának a pénzemből?
2010. szept. 22. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felmondani bármikor fellehet, csak nyilván nem éri meg!
2010. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már régen foglalkoztam ilyen kérdéssel, de akkor még úgy volt, hogy bármikor megszüntetheted, egyszerűen nem fizeted és kész. Ez nem biztosítás, ha nem fizeted, akkor odaveszik a pénzed. Itt minden forintot visszakapsz, amit eddig befizettél. Ha jól tudom, akkor simán szüneteltetheted is mindenféle hátrány nélkül.
2010. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!