Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha egy termékből...

Mit tennétek ha egy termékből több darabot kapnátok, mint amennyit rendeltetek? A számlán az eredeti darabszám szerepel. Egyedi termék, így az eladó nem tudná másnak értékesíteni.

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképp jelezd neki, mert el kell számolnia vele. Valószínűleg nem kell kifizetned, vagy vissza kell küldeni, de ha tényleg egyedi dolog, esélyes hogy megtarthatod ajándékba.
2022. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi 1. Azt elfelejtettem írni, hogy az egyedi itt azt jelenti, hogy az én megrendelésemre gyártott. Csak többet kaptam, mint amennyit rendeltem.
2022. júl. 23. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez csak elméletben fordulhat elő...
2022. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert?
2022. júl. 23. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha a te egyedi rendelésedre gyártanak le egy egyedi terméket, abból nem igazán lesz plusz darab.

(Hacsak nem 100 db valamit rendeltél)

2022. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagyis lehet...
2022. júl. 23. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Simán lehet, hogy rossz mennyiséget adtak meg a gyárnak, a bolt meg nem bontotta ki, hanem mellétette a számlát, gondolva hogy az van benne aminek kell, kiszállította neked. Ez majd kiderül amikor a gyár kiszámlázza a boltnak, nem fog titokban maradni. Érdemes jelezni, mivel úgyse tudja másnak eladni nem valószínű, hogy visszakéri, de jogilag a plusz nem a tiéd, ha meg mégis elkezdi követelni jobban jársz, ha te magad ajánlod fel a visszaküldést, mert jogi cécó lehet belőle.
2022. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Azért jó lenne tudni, miről van szó. Nem mindegy, hogy véletlenül kaptál egy második szobabútort, vagy 300 helyett 301 darab egyedi feliratú papírmasnit.
2022. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy ruha, ékszer, vagy gravírozott toll; hogyha személyre szabott. Szerintem is inkább jelezd akkor az ügyfélszolgálatnak; hogy ilyenkor mi van; vagy kell-e valamit csinálni.
2022. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha 11 helyett 12 névjegykártyát gyártottak le neked, mert úgy adja ki a papír, akkor nem lényeg.

De ha 11 helyett 12 egyedi Rolls-Royce limuzin érkezett, azzal már érdemes foglalkozni.

márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!