Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények a mindent olcsón...

Vélemények a mindent olcsón weboldalról?

Figyelt kérdés

Rendeltetek már innen valamit?

Milyen tapasztalataitok vannak?



2022. júl. 31. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2022. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szokásos kínai droppshipinges kacatok.
2022. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

olcsó húsnak híg a leve...

Karácsonykor rendeltem egy hasonlóról, aztán mikor kiderült a visszaigazolásból, hogy január-februárra talán megkapom, lemondtam a rendelést. Csodák csodáj, visszakaptam a pénzt. De! februárban valahogy mégis megkaptam a terméket. (Nem tudtam nem átvenni, mert munkahelyre rendeltem és átvették a postán helyettem.) VISZONT a három rendelt dologból NEM MŰKÖDÖTT! Szóval még jó, hogy a pénzemnél voltam.

2022. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fekeri válasza:
100%
BÉZS színű dohányzó asztalt rendeltem ajándékba karácsonyra.A megrendelőn a számlán és a csomagoláson is ez a szín szerepelt. Karácsonyi meglepetésként küldtek egy FEKETE színű asztalt,ami nem is volt készleten!Telefonon nem elérhetőek!Soha többet!!!
2022. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dhugo válasza:
100%

Kerüljétek el nagy ívben ezt a webshopot. Karácsony előtt vásároltam feleségemmel egy autó porszívót és nem is indítottuk be mivel nem figyeltük meg pontosan milyen csatlakozóval is működik az eszköz. Szerettük volna visszaküldeni és megírtam levélben mit is akarunk(2022.12.21.), de erre azóta sem jött semmi válasz. Ma (3023.01.03.) felpróbáltam hívni, de a telefonba egy droid azt mondja, hogy telefonon nem lehet elérni.

Ha visszaküldöm se termék, se pénz, ha pedig megtartom, akkor a pénzem nem lesz meg.

KERÜLD EL EZT A CÉGET!

2023. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Törött terméket küldtek,telefonon nem elérhetőek,e-mail megkeresésre egyszer válaszoltak.A többi felmerülő kérdéssel kapcsolatban, semmi válasz.Utólag utánna olvastam cégnek,csak negatív véleményeket találtam.

Mindenki kerülje el ezt a céget,ha nem akar bosszúságot magának.

2023. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hamis elégedettségek a véleményekben. Szerintük minden 5 csillagos. Lehet, hogy nekik igen nekem nem. Küldtem véleményt a vásárolt termékről, de nem jelenik meg a moderátoruk letiltotta. 2-es értékelés volt mert egyedül a kiszállítás volt pontos. Gyalázatos terméket kaptam. 4-es hosszú USB elosztót rendeltem ráadásul 2 db.ot. Nincs az a pendráv amit felismerjen 8 Gb. felett. NE VÁSÁROLJATOK TŐLÜK, VIGYÁZZATOK!
2023. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen rendeltem. Rossz a tapasztalatom. Két darab kézi varrógépet rendeltem. Az egyik használt volt (foltos, karcolt és hiányos). A reklamáló levelemre nem válaszoltak, a megadott telefon számon nem elérhetők. Az elégedettségi kérdőív kitöltése után azt a választ kaptam, hogy átnézik, s ha megfelelő a válasz akkor nyilvánosságra hozzák. Nem az anyago kár, hanem a hozzáállás zavar.
2023. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!