Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki kapott már pénzt...

Valaki kapott már pénzt Revolut meghívásért, vagy ez egy nagy átvágás?

Figyelt kérdés

"Lekésett határidő

A meghívottad nem végezte el időben a lépéseket"


regisztrált az ajánlásommal pipa

igazolja a személyazonosságát pipa

töltött fel pénzt másik bankszámla összekapcsolásával pipa

rendelt fizikai kártyát pipa

vásároljon 3 alkalommal legalább 1000Ft értékben fizikai vagy virtuális kártyával - na ez bukta


De hogy ezt kb fél nap után hogy regisztrált már ezt írta.

Fizikai kártyával eleve kizárt lett volna vásároljon fél nap után, pláne hogy vagy 2 hét a megérkezés.



"Lekésett határidő

A meghívottad nem végezte el időben a lépéseket"


Mit késtem le, mikor már kb fél nap után hogy regisztrált ezt írta?!


Vagy ez az egész meghívásért pénz egy nagy átvágás, és mondvacsinált indokokkal nem fizetnek?


2022. aug. 8. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En tobbszor is megkaptam mar a zsozsot, nem atveres.
2022. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De te nem találkoztál ilyennel?


Kb fél nap után hogy meghívtam havert ez van kiírva nála.


"Lekésett határidő


A meghívottad nem végezte el időben a lépéseket"

2022. aug. 8. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg nem… nem mondta fel a haverod a szerzodest, lezarva a szamlajat?
2022. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem semmi ilyesmi.


Minden pontot végig vitt, most várja hogy megérkezzen a kártyája. Kivéve hogy még nem fizetett róla.

De ahogy mondtam, mikor először ránéztem hogy látom-e már őt az appomon, akkor ez az állapot volt.

2022. aug. 8. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell megvarni…

“fizikai >>>vagy virtuális<<< kártyával”

2022. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké de elmondom még egyszer kb már fél nap után hogy elküldtem a meghívót, és haver midnent megcsinált kivéve hogy fizetett volna vele ez volt kiírva hogy "A meghívottad nem végezte el időben a lépéseket"".
2022. aug. 8. 14:32
 7/11 A kérdező kommentje:

Annyi kérdeznék még hogy akinek megjött mennyi idő után?


Mert akit meghívtam írt a chatbotnak, azt annyi infót adott hogy várjunk 10 napot, mert lehet annyi átfutási idő mire megérkezik, és egyébként a bot is úgy látta hogy a meghívottam teljesített mindent. (ehhez képest nálam még mindig úgy írja hogy nem teljesítette időben)


Kicsit úgy érzem ez is csak időhúzás, hogy hátha ráununk, és kibekkelhetik hogy nem fizetnek.

2022. aug. 17. 13:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Feleségemet hívtam meg, miután teljesítette a feltételeket szinte azonnal megkaptam az összeget.

Tegnap a kriptós tananyagok után is kaptam valami 3600 forintot.


Azt nem tudom, hogy nálatok mi történt, csak azt akartam mondani, hogy nem átvágás. Érdemes a chatbotot tovább zaklatni, mert idővel átvált élő ügyfélszolgálatra, ők általában tudnak már érdemben segíteni.

2022. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sziasztok! Es aki kuld meghivot, es megkapja a penzt, az kapott elotte emailt arrol, hogy “vegezheti” ezt a bonusz szerzest? Szabalyzatban azt irja, hogy csak az kapja meg a penzt, aki kapott ilyen emailt elotte. Koszi elore is!
2022. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én többször is megkaptam, figyelni kell arra, hogy mennyi időt ír még az aktuális meghívós kampányból. Az elsőt én is így buktam el, hogy 1 napot írt, és 1 nap alatt nem teljesítette a spanom. Azóta figyelünk erre.
2023. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!