Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kérdésről?

Figyelt kérdés

Mivel nem szoktam nyaralni meglepődve hallottam, hogy átlag emberek több mint egy hónapig dolgoznak azért, hogy Görögországban fizessék csak a szállásukat + erre még a többi költsék. Tehát lehet az is, hogy 2 hónapig szopnak egy hét jólétért.

Én nekem most az történt, hogy megszűnt az előző munkahelyem és mikor kérdezték ismerősök, hogy mizu a munkával mondtam, hogy még nem is néztem semmit (ez 1 hónap eltelte után volt, már van kilátásban valami).

Érdekes, hogy az emberek azt gondolják mindenki napróbál napra él és amit megkeresek azt el is kell költenem, vagy X éven belül venni valami sz*rságot.

De egyébként ha ilyen hülye lennék, ami nem vagyok akkor is inkább nem dolgoznék 2 hónapig és elolvasnék addig egy csomó könyvet és a testedzésre is több időt szánnék na meg a 6 óra alvás helyett 8-9-re, de azért nem költenék hogy nagy nevű helyen 10x áron vegyem azt amit normál boltban lehet vagy sokszoros áron aludjak X helyen ahelyett, hogy ingyen itthon alszok.

Vagy vennék egy legújabb generációs konzolt, egy szép órát vagy bármit. Itt a kérdés arra irányul, hogy nem tudok érdemben összehasonlítani olyan dolgot ami 1 hétig tart olyan ellenében ami akár évekig, évtizedekig. Ugyanolyan kérdés nálam ez mint a nagy esküvő, 1 évig dolgoznak az esküvőért aztán 2 év múlva elválnak.



2022. aug. 13. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen
2022. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te így gondolod ők még nem, ha ezt nem bírod feldolgozni keress egy pszichológust
2022. aug. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezekkel, hogy magánügy. Mindenki saját sorsa kovácsa. Ha rosszul kovácsol, neki fáj, nem nekem. Erről kb. ennyi.
2022. aug. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig a nyaralás is egy élmény, amivel gazdagabb leszel, és elmondhatod, hogy jártál itt meg ott. Meg sok új dolgot meg tudsz tapasztalni, amúgy meg a horvát, görög, bolgár nyaralás szinte olcsóbb, mint a balatoni.
2022. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked nincs igényed az utazásra, kirándulásra, másnak meg van. Ennyi.

Én meg pl. konzolt nem vennék, mert minek? Helyette inkább kirándulni megyek valami szép helyre, ahol még nem voltam.

2022. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!