Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy üzletből neten...

Gyuribacsika kérdése:

Rendeltem egy üzletből neten és postával küldik a csomagot. Viszont már rég ide kellett volna érnie, de semmi. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Postai Nyomkövetésben online 1 hete semmi változást nem mutat. Az adott logisztikai központot pedig nem lehet elérni semmilyen formában. Posta központi számát hívtam és küldeményazonositó alapján probálta keresni de nem tud róla semmit. Egyébként egy raklapos csomag. Hogy tud elveszni ? Most várnom kell kerestetési folyamatot indítottak. Max 30 napot mondtak. Van esetleg valami más megoldás, hogy ne kelljen ennyit várni?

2022. aug. 13. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nincs, helyedben elállnék a vásárlástól és visszakérném a pénzt. Meg lehet máshol is rendelni.
2022. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már kivan fizetve és itt volt a legjobb áron.
2022. aug. 13. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem tud elállni, mivel a cég feladta, a posta meg még nem hozta ki,.


Kérdező, honnan rendeltél, magyar webshop, Magyarországon adták fel? Pontosan mikor adták fel, mikor került a postához? Mit ír pontosan a nyomonkövető?

2022. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magyar szerszámáruház. Debrecenben adták fel. Augusztus 3.-4.-e a feladás ideje. Nyomkövetőben az utolsó dátum aug. 4.-ikei, Fóti logisztikai központ. Ott van azóta is elvileg.
2022. aug. 14. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor beszélj az üzlettel, hogy kezdjék kerestetni a csomagot hivatalosan! A posta velük van szerződésben, egy raklapot csak nem hagytak el!

Amúgy esélyes, hogy nincs elég emberük mozgatni a raklapot.

2022. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az üzlet is írt a postának már, hogy ez a probléma. Nem hiszem el hogy nincs abban a logisztikai központban egy targonca vagy több. Ennyire emberhiány volna ? Vagy nem tudom milyen nyilvántartó rendszerrel dolgoznak, hogy ilyen problémás.
2022. aug. 14. 08:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!