Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van értelme a széf funkciónak...

Van értelme a széf funkciónak Revolutban?

Figyelt kérdés
Ott azt írják, hogy úgy lehet spórolni, hogy észre sem veszem. Viszont ahogy vettem észre, csak kis összegeket kerekít fel, és teszi félre a különbözetet nekem. Az egyszeres szorzót próbáltam. A többi szorzót hogy kell elképzelni? Köszönöm!

2022. aug. 13. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem látom értelmét.

Nem keletkezik belőle jövedelmed. Egyfajta látványfunkció

2022. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
abból nem tudsz költeni, olyan mintha lenne egy plusz ingyenes megtakarítási számlád. pl. a K&H-nál van ilyen, de az OTP-nél nincs, ott fizetni kell érte, és a számlák közötti átvezetésért is.
2022. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ki tudom fizettetni úgy láttam.
2022. aug. 13. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha magasabb szintű díjcsomagban vagy, (nem az ingyenesben) , akkor valamennyit kamatozik. Persze ez minimális összeg, de ez a bankoknál is így van. Ha nagyon sok pénzt tesz valaki bele, akkor esetleg visszahozza a csomag árát. Az a csomag kínál néhány plusz kedvezményt, szóval ennyi haszna lehet.
2022. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Premium, 2500 forintos csomagban vagyok. Sokat járok Szlovákiába, ott forinttal nekem nagyon rossz pénzt felvenni, és fizetni kártyával.
2022. aug. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!