Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetem mellett mennyit lehet...

Egyetem mellett mennyit lehet reálisan keresni havonta?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha lenne időm tanulni és bulizni is, de minél többet szeretnék dolgozni is.

Corvinuson kezdek pénzügy és számvitelen.

Mit érdemes dolgozni?



2022. aug. 17. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Én nettó 180-at kerestem suli mellett, igaz az már régen volt.
2022. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakornoki munkával járnál a legjobban, mert az adna szakmai tapasztalatot is, szval az lenne a legjobban fizető és a legjobb opció is.


A másik gyakori foglalkozás a telekomos operátor, ami relative okén fizet.

2022. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én homeoffice-ban dolgozom rugalmas munkaidővel gyakornokként. Bár még keveset keresek, ez most számomra a jobb opció. Ráadásul szeretem is.


Első évben még ezt nem igazán lehet. Második félévben kezdhetsz ilyet keresgélni. Addig inkább fókuszálj az egyetemre, ha megteheted. Ha nem, akkor azt válaszd, ami a legjobban fizet. A futárkodás jó szokott lenni. Egész jól fizet és rugalmas.

2022. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első évben még csak ilyen nem szakmai munkák vannak, ott nem is lehet olyan jól keresni, de másodévtől elmehetsz big4-hoz vagy bankokba gyakornoknak és ott kicsit jobban fizetnek.


Én is banknál vagyok gyakornok, 80% home office, így, főleg online oktatás alatt 40 óra is belefért.

2022. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is psz-es nappalis vagyok, egyetem kezdete óta dolgozom főállásban, most bruttó 550.000 a berem
2022. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!