Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szép kártya. Ez hogy van?

Mittudomen721 kérdése:

Szép kártya. Ez hogy van?

Figyelt kérdés
Kaptam szep kartyara(vendeglatas) 13500 Ft-ot. Koltottem 7004 Ft-ot es van 3412 Ft a kartyan. Boltban fizettem vele elelmiszerert. Szoval olyan 3 ezer forint nem tudom hol van es most ezt nem ertem. Otp-s a kartya.

2022. aug. 17. 23:09
 1/5 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Ven egy SZÉP kártya alkalmazás, bejelentkezel és meglátod hova tünt a pénz.
2022. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A webes feluletukon(otp portalok) neztem meg es adogattam ossze a teteleket. A szerint ez van amit fent leirtam.
2022. aug. 17. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig awebes oldalon látszik minden tranzakció. Ha látszik, hogy 13500-at töltöttek rá, akkro 10.000 költésnek is látszania kell.
2022. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg neztem ezt az applikaciot is. Mind a ket helyen 7 tranzakcio van beleertve a jovairast. A szamok azonosak. Szoval tovabbra sem ertem a dolgot. Az nem lehet hogy valami meg nem lett elkonyvelve? Bar van mai tranzakcio is csak nem enlekszem ra hogy mennyit koltottem ma rola hogy be tudjam azonositani hogy az tenyleg mai e vagy csak csuszas van a konyvelesnel.
2022. aug. 17. 23:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Kozben meg lett a valasz. Egy napos csuszassal vannak elkonyvelve a dolgok.
2022. aug. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!