Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Tendermeets miután töröltem...

A Tendermeets miután töröltem a profilom nem fog tovább pénzt levonni ugye?

Figyelt kérdés
Igen, hülye voltam, regisztráltam az oldalukra, és igen, még hülyébb voltam, vettem prémiumot. Körülbelül 10 perc alatt leesett, hogy átverés az egész, ezért gondoltam ha másnak nem tanulópénznek jó volt, és törlöm a profilom. Érdekes módon nem engedte ezt megtenni az oldal, amíg nem vonom vissza az előfizetésem. Külön írnom kellett ehhez egy megadott e-mail-ra ahonnan visszaküldtek egy megerősítő kódot. Igen ám, de miután már állítólag vissza lett mondva az előfizetésem, levontak további pénzt a kártyámról. Töröltem a profilom (szintén külön kérvény kellett hozzá, sőt először felajánlottak bónuszokat csak maradjak). Írták, hogy a profilom "törlődött" ugyanakkor bármikor helyre állíthatom ha belépek. Illetve továbbra is küldik az e-maileket hogy ez meg az akar velem ismerkedni (meg sem nyitom őket). Alig van pénzt jelenleg a kártyámon, ezért 13 napja eddig nem történt levonás, de kissé félek tenni rá, nehogy levegyék azt is. Félnem kéne e-miatt? Valaki volt hasonló helyzetben? Ha mégis vonnának le valahogy letudom őket tiltani?

2022. aug. 27. 01:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!