Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az anyagi helyzetről?

Figyelt kérdés

Készpénz/bankszámlán tartott nem-lekötött pénz: 2 millió forint

Befektetve: 1 millió forint

Ingatlan: új építésű, 50 m2, 8 millió forint hitellel

Autó: használt, aminek jelenlegi értéke 6 millió forint, hitel nélkül


2022. szept. 7. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi
2022. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mármint semmi véleményem nincs róla, nem is értem, miért kell ezt megkérdezni? mit számít mások véleménye?

de ha nagyon be akarunk menni: a 2 milliód jövőre már csak 1,6-ot fog érni ha nem fekteted be, mert megeszi az infla

az 1 millió mibe van fektetve?

hol van az új építés ingatlan? a Rózsadombon vagy Bivajbasznád alsón? mert nem mindegy

autó csak áll az utcán vagy hasznot is termel? megintcsak nem mindegy


és ez csak pár kérdés ami felmerült

első voltam

2022. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fsms ***** válasza:
100%
Mihez képest, ha Lölőt nézem a 3 milliárdos rózsa Dombi villájával, vagy andika 70 milliós óráját, kifejezetten gyenge. 😂
2022. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

30 évesen tök jó.

40 évesen gyenge.


Szerintem.

2022. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
akkor mit szólnál az enyémhez, 0 lakás, 0 autó, 0 befektetés, 0 megtakarítás, pár tízezer forintom van, és már majdnem 40 éves vagyok
2022. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

#5


És eddig mi a francot csináltál? Kómában voltál 20 évig?

2022. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Én nem örülnék, ha több pénzem állna autóban, mint a számlámon, dehát ne mvagyunk egyformák. Valaki odavan a jó autókért, engem meg hidegen hagynak.


Kérdés, hogy mi a vagyon dinamikája. Ha folyamatosan szépen növekvő, akkor bevállalható, hogy most épp minden pénzemet beraktam lakásvásárlásba, de vissza fogom pótolni.

Ha stagnáló, akkor nem aludnék jól, egfy egyéves rosszabb időszak le tudna nullázni teljesen.


Szóval ez a vagyonszerezet, lehet elfogadható is, meg instabil is bevételektől függően.

2022. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, de a válaszolók feltételezései és megnyilvánulási minőségei elég sokat elárulnak..
2022. szept. 7. 12:29
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%
Egyén- és helyzetfüggő.
2022. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy hány éves vagy, milyen pályán (más az elvárás ha valakinek szenvedélye, hogy töri tanár legyen vagy hogy informatikus), mekkora szüői támogatást/örökséget kaptál, egyedül álló vagy-e vagy ketten vagytok, hol található az ingatlan (vagy mennyi a reális értéke) ..csakhogy a fontosabb szempontokat említsem.
2022. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!