Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem Legót Bricklinkről,...

Rendeltem Legót Bricklinkről, mennyi idő alatt jön meg a csomag? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Ez az első Bricklink rendelésem, az eladó Angliából postázza Royal Mail-lel, ha valaki csinált már hasonlót mennyi idő múlva érkezik meg a csomag? Három darab Lego elemet rendeltem. Azt írja a csomag típusára hogy standard large letter, akkor gondolom hogy egy levél lesz mivel letter, mekkora egy ilyen levél? Beleférne egy postaládába? Az elemek amiket rendeltem szerintem beleférnének egy borítékba. Körülbelül egy hete rendeltem meg, gondolom időbe telik mert azért átmegy néhány országon. Egy másik kérdésben láttam hogy azt írják hogy a Royal Mail átadja a magyar postának, az jelent plusz költséget vagy benne van abban az összegben amit fizettem az eladónak?

2022. szept. 10. 12:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és már azt írja a státuszhoz hogy shipped.
2022. szept. 10. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!