Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bitcoin tényleg nem tud semmit?

A Bitcoin tényleg nem tud semmit?

Figyelt kérdés
Ugye az Ethereum mögött van technológia, okosszerződés stb, meg más altcoinok is tudnak valamit. A Bitcoin mögött tényleg semmi nincs, pusztán csak létezik? Ha így van, miért tud még a legerősebb kriptovaluta lenni?

2022. szept. 15. 20:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
62%
Mert limitálva van, es nem lehet valtiztatni a rendszeren, ezert hitelesebb mint bármelyik másik coin.
2022. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon leegyszerűsítve azért ér olyan sokat, mert sok hülye annyit fizet érte.
2022. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
35%
Azt tudja, mint az összes másik kriptó, lehet vele spekulálni meg gyerekprostituáltakat venni. Aki mást mond, az csak önmagát áltatja.
2022. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Egyébként én is kriptózok, csak nem vagyok az az elvetemült szektás, aki habzó szájjal vergődik, ha valaki kritizálni meri a kriptót. Én is csak kipróbáltam, viszont egyre inkább kezdem h.lyének érezni magam, ahogy csoportokban làtom, mennyire veszi komolyan mindenki ezt, és elhiszi magáról, hogy érti a piaci helyzetet. Nekem ez annyira nevetséges. Meg nyomja az alakzatokat az árfolyamgrafikonon, mint aki elhitte, hogy tudja merre mozog, és mi lesz.
2022. szept. 15. 21:43
 5/44 anonim ***** válasza:
0%
Ethert nem vennék mert nincs neki max supplyja ellenben a bitcoinnal aminek 21 millió. Abból is satoshinál van 1 millió és kitudja mennyi veszett már oda.
2022. szept. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
73%

Mert a bitcoin mogott ott van az hogy a kodon valtoztatni csak kozos konszezzussal lehet...


Ez az ethereumnal se teljesul, pont azert van eth meg etc mert amikor volt az egyik etc bug akkor vitalik szepen azt mondta hogy beleprogramozzak hogy a penzek keruljenek vissza a hackertol aki kihasznalta a bugot... ugyanez a bitcoinnal elkepzelhetetlen. Nincs egy vezeto aki dontson.

2022. szept. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Jó oké, limitálva van, nem lehet változtatni a rendszeren stb... ezek a hivatalos bullshit dumák, amivel a közösség nyugtatja magát, hogy ezért értékes stb. Kérdem én, ez nekem miért jó? Miben lesz emiatt jobb az életem? Mely területnek a fejlődéséhez járul hozzá? A boltban a kg kenyér vásárlásánál elfogadják?
2022. szept. 16. 06:41
 8/44 anonim ***** válasza:
23%
:) meg nem fogadjak el itt, de el salvadorban mar igen. Tudod hogy megy ez, ha itt elfogadjak majd akkor nem annyit fog erni 1 btc mint most, foleg h mivel v3ges mennyiseg van. pont ezert spekulalnak arra hogy felmegy az ara
2022. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 krwkco ***** válasza:
89%

"... miért tud még a legerősebb kriptovaluta lenni?"

Én egyszerűen arra tippelnék, hogy azért mert az első volt. Hosszú, és általában emelkedő multja van. És még most is a legismertebb.

2022. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%
Sebestyén Balázs meg az ivós pap, mint befektetési tanácsadók. Ki az aki ne hallgatna rájuk?!
2022. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!