Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni 5...

Mibe érdemes befektetni 5 millió forintot?

Figyelt kérdés

Ez most olyan összeg ami nem szükséges a mindennapi egzisztenciához, de csak úgy parkoltatni sem szeretném mert folyamatosan veszít az értékéből, ellenben pénzügyi analfabéta vagyok és nem igazán tudom, hogy mibe lenne érdemes invesztálni a mai viszonyokat figyelembe véve.


Ami ötlet felmerült bennem, hogy veszek belőle egy garázst, mert az nem igazán veszít az értékéből és évekre ki is tudom adni, tehát ott realizálhatok némi nyereséget is.


Esetleg inflációkövető állampapír merült még fel bennem, de ez több utánajárást igényel.


Tőzsde, cripto nekem túl kockázatos.


Ötletek?



2022. szept. 17. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Én most svájci frankba raktam át hasonló összeget, mert ahogy haladunk a forint értéktelenődik, ezen kívül még befektetési arany ami jó lehet és bármikor hozzá nyúlhatok. Báv-nál vettem aranyat, még 2013-ban és most dupla annyiba kerül, de még nem váltom vissza, mert nem olyan szükséges.
2022. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!