Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson (meg hasonló piacter...

Jófogáson (meg hasonló piactereken) miért viselkednek így egyesek? Ebben mit lehet élvezni?

Figyelt kérdés

Írnak, elkezdenek érdeklődni.


Egyre több kérdés, aztán amikor végül már csak az átutalásra, szállításra kerülne sor az üzenetben vagy arra, hogy mikor és hol találkozzunk akkor nincs több üzenet.


Előtte kérdez, ír, mindig van még kérdése, de amikor már meg kéne venni, akkor vége van.


Vagy azonnal vágja el vagy a másik, hogy egyre alacsonyabb intenzitással írogat, de azért az utolsó pillanatig fenntartja a kommunikációt


Mindig húz rajta kicsit.


Ha nem kell neki miért nem írja meg azt?


Ezek mit élveznek abba, hogy az eladó fejét húzzák, úgy hogy végül az egész ne jusson sehova?



2022. szept. 19. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy miért csinálják, de amikor már azt érzem, hogy nem haladunk, akkor nem válaszolok tovább. Főleg ha van normálisnak tűnő érdeklődő is.
2022. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valszleg nincs életük.
2022. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Én csak egy üzenetre szoktam válaszolni: mikor lehet megnézni?


A többi nem érdekel

2022. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja ha van vagy lenne normálisnak tűnő érdeklődő akkor én is reagálnék, reagálok.


Egyébként arra gondolok én is hogy nincs életük vagy sérült személyek.

2022. szept. 19. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Aki hülyeségeket kérdez, plusz képet kér, olyat kérdez, ami ki van írva, azokat koptatni kell rövid úton. Nem komolyak, csak tesztelnek vagy unatkoznak.
2022. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A Jófogás nem piactér, hanem inkább apróhirdető oldal. Nincs igazán kontroll sem az eladók felett, sem a vevőket illetően.
2022. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
sokan unatkozni járnak oda
2022. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Én eddig egy dolgot adtam el, azt zökkenőmentesen. Viszont több dolgot akartam venni, és rendkívül elítélő vélemény alakult ki az eladókról.

- Ja, az már 3 hónapja nincs meg, csak még nem volt időm levenni...

- Melyik? Vezetek, hazamegyek, utánanézek, visszaszólok (sose szólt).

Bekapcsolom a küldje el gombot, visszajön az értesítés 3 nap múlva, hogy nem küldi el, de a szövegben ott van, hogy foxpost meg bármi...

2022. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
100%
Semmit. Sok kevésbé okos ember jár köztük.
2022. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mára felváltotta a Marketplace, annál sekélyesebb hely nem sok van a hazai adok-veszek felületeken. Aztán Jófogás jön a sorban.


A legundorítóbb az volt, amikor személyes ávételt kért, elmentem időben, majd nem jött el és nem is szólt. Majd amikor felhívtam, akkor azt mondta, hogy lerobbant és majd beugrik érte valamikor. Rövid úton lezártam, hogy jó, majd keress és köszönés.


De olyan is volt, amikor valaki vidékről jött volna egy hűtőért, vagy régi konyhaszekrényért (már nem emlékszem) és fizessem ki a benzinét, vagy alkudjuk le a vételárból, ami egy bagatell összeg volt eleve. Ott is hamar elköszöntünk.

2022. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!