Lehet van tajszámom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja munkáltató által csináltattam tajkártyát, azt mondták, hogy a munkáltató székhelyére küldik ki, a munkáltatót nem tudom elérni, és nem tudom, hogy most egyáltalán van-e tajkártyám. Honnan tudnám, ezt megtudni, hogy egyáltalán van - e tajszámom/tajkártyám? Név és személyigazolvány, ilyesmik alapján utána lehet járni?

2022. szept. 20. 17:43
 1/5 anonim válasza:
96%

Szia. Nem akarok okos lenni, mert igazából 100%-osan biztos választ nem tudok adni, de szerintem más iratod használatával kilehet deríteni, hogy van-e jelenleg tajkártyád. Mondjuk egy kormányablak, okmányablak erre alkalmasak lehetnek.

Jobb ötletem nincs.

De mondtam mi a helyzet, úgyhogy ha elfogadsz egy tanácsot akkor várd meg amíg jönnek nálam okosabbak és leírják neked, hogy mi a helyzet ezzel kapcsoaltban.

2022. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellata..

Menj be a kormányhivatalba.

Alternatíva: [link] -n ellenőrzöd, hogy bejelentettek-e. Ügyfélkapuval belépsz, Szolgáltatások -> Biztosítotti/foglalkoztatotti bejelentések lekérdezése -> Munkavállaló/foglalkoztatott lekérdezése. Időszakra beállítod ezt az évet jan.1-től a mai napig, majd lekérdezés indítása. Amikor megjelenik, az Elkészült eredményekre katt, majd letöltöd az excel fájlt. Ebben a fájlban szerepel, ha volt biztosítotti jogviszonyod és a 2. munkalapon a Taj számodnak is ott kell akkor lennie. Lehet, hogy van rövidebb vagy jobb megoldás ennél. A TAJ kártya pótlása már egyszerűbb.

2022. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

1-es vagyok

okmányiroda akart lenni, az az okmányablak. DDDD

2022. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
xd
2022. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
kormányiroda
2022. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!