Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP banknál mit jelent a...

OTP banknál mit jelent a kártya letéti díj? Azt mire vagy miért vonják le?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Üzleti betéti kártyáknál havi díjtételként alkalmazza az OTP, abban az esetben, ha magas a kockázati besorolásba esik egy kereskedői tevékenység (kártyatársasági kategóriákat alapul véve).


Másik esetben, ha hitelkártya átvételi helyként bankfiókot jelöl meg az illető, de 15 banki napon belül nem veszi át, akkor az őrzés időtartamára letéti díjat számítanak.


Arra tippelek, hogy az első eset miatt kérdezed.

2022. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A második eset vonatkozik rám. Elvesztettem hónapokkal ezelőtt a kártyámat, bementem bejelenteni és igényeltem egy új kártyát. Azt ki is küldték nekem postán, át is vettem. Utána hónapok múlva telefonáltak, hogy elkészült az új kártyám, menjek be érte. De nekem arra nincs szükségem, ezt nem értik meg.
2022. szept. 26. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!