Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van ilyen app amivel egyszerűe...

Van ilyen app amivel egyszerűen kapok pénzt?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazást keresek, amin keresztül kapok pénzt ha valaki átutal nekem, de nem kér telefonszámot, személyi igazolványt, és semmi személyes adatot, tehát egyszerűen lehet rá regisztrálni csak email címmel és jelszóval, és mások könnyen tudnak nekem utalni anélkül is, hogy letöltenék az appot, mondjuk egy linken keresztül. Az is jó, ha bitcoinban kapom meg a pénzt, de az is ha csak egyszerű pénzt kapok. Van ilyen app? (Egyébként annak nagyon örülnék ha lehetne bitcoinnal kereskedni, befektetni biztonságosan az appban, de nem muszáj, hogy olyan app legyen!)

2022. szept. 30. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Peeersze... :P

Feltelepíted az appot és csak úgy ömlik majd hozzád a sok adózatlan pénzmosásból fűtermesztésből származó pénz. :)

2022. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Az a durva, hogy van egy ismerősöm és az is pont ugyan ilyen.

Megnéznek valami Netfilxes sorozatot amiben a jövőéves költségvetést is meghekkelik 5 másodperc alatt, és azt hiszik ez a valóságban is így megy.

Kérdező neked csak józan paraszti észre lenne szükséged.

Csak azt a kérdést vesd fel magadban, hogy hova a jó véreres, rongyba tekert bránerbe kerülne a pénzed, ha nem lenne az anonim telefonos appbankszámla mögött egy valós személy?

Egy ilyen virtuális malacperselybe?

2022. okt. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Itt ennyi az idióta? Látom nem értitek a kérdést! Olyan alkalmazás kell, mint a PayPal, pont úgy működik, mint a PayPal csak nem kér el telefonszámot és személyi igazolványt. Nekem eddig PayPalom volt, de nem kaptam meg az utalásokat, és a PayPal pofátlan módon csak később írta ki, hogy személyi igazolvány kell, hogy megkapjam a pénzt. Nekem az alkalmazás az online munkámhoz kellenne, ha elküldöm a linkemet akkor tudnának nekem online utalni az ügyfeleim. MIÉRT NE LÉTEZNE ILYEN ALKALMAZÁS???
2022. okt. 1. 11:36
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Nincs ilyen.

Használd a PayPalt vagy a bankszámlaszámodra utaljanak közvetlen. Ez ellen csak akkor tiltakozol ha törvénytelen dolgot akarsz.

2022. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Nincs.
2022. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó, őszinte leszek, még nem vagyok 18, egy 16 éves kislány vagyok és pénzt akarok kérni másoktól, de a bankszámlámat nyílván a szüleim kezelik hiszen gyerek vagyok. Nincs SIM kártyám csak iPhone-om. Szóval kell egy jó app ami vagy kiskorúaknak is jó (olyan biztos, hogy nincs, mert normális gyerekek nem foglalkoznak pénzügyekkel), vagy pedig egy olyan app ahova nem kell semmi személyes adat. Bitcoin app is jó. Igazából ez az egész csak amiatt kell nekem, hogy majd 18 évesen legyen pénzem, hogy el tudhassak költözni egyből mondjuk egy albérletbe és ehhez már csak kevesebb, mint 2 évem van.
2022. okt. 1. 17:26
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
hahhhahahaha
2022. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Oldjátok meg természetbeni fizetéssel.. 😬
2022. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Természetbeni fizetéssel? Látom nem érted! 16 éves vagyok... Gyerek vagyok!!! Nem tudok elmenni szülői felügyelet nélkül sehova mert még nem múltam el 18 éves! Én meg nem fogok 18 éves koromig várni, úgyhogy valaki mondjon egy jó PayPal alternatívát ami nem kér személyit és telefonszámot!!!
2022. okt. 1. 19:25
 10/20 A kérdező kommentje:

Ezt a cikket a sok idióta válaszolónak ajánlom: [link]


Létezik egy csomó PayPal alternatíva ami gyerekeknek készült! Bármennyire is hihetetlen, igen, létezik ilyen!

2022. okt. 1. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!