Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha regisztrált álláskereső...

Ha regisztrált álláskereső vagyok, és elkezdtem a jogosítványt csinálni, azt jeleznem kell a hivatalban? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

Már nyáron megkaptam a 3 hónapra járó az álláskeresési járadékot, de továbbra is benne vagyok még a rendszerben, mint regisztrált álláskereső. Egy olyan lapot kaptam, hogyha találok munkát, akkor ugye ki kell jelentkeznem.

Viszont most belevágtam a B kategóriás jogosítványba, ami felnőttképzésnek is számít. Még amikor regisztráltam a hivatalban, akkor volt egy olyan kitétel, hogy nem folytatok nappali tagozaton tanulmányokat, de nem tudom, hogy ez most egyáltalán minek számít így, vagy ennek most is van-e jelentősége, vagy csak akkor volt, amikor regisztráltam?

Jeleznem kell ezt, vagy csak akkor kell megszüntetnem az álláskeresői státuszomat, ha munkát találok?



2022. okt. 1. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A jogosítványnak semmi köze nincs a nappali tagozathoz. Jelezni akkor lesz érdemes, ha megszerzed a jogosítványt (mivel álláskeresésnél számíthat).
2022. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Semmi köze a jogosítványnak ehhez. A jogosítvány nem iskolarendszerű képzés.
2022. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem, bár kíváncsi leszek hogy fizeted ki a lehúzós bandát majd ha munkád sincs. Xd
2022. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Mert azt hogy te kapsz 30 órával jogosítványt azt nyugodtan el is felejtheted. De már az is szép összeg önmagában. Kibszott drága lehúzás.
2022. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!