Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A NAV kipostázza az árvert...

A NAV kipostázza az árvert terméket?

Figyelt kérdés

Van egy termék, amire licitelnék, de az ország másik felében van, ezért ha megnyerem az árverést, akkor el kéne postázniuk nekem (nyilván fizetném a postadíjat).


Valakinek van tapasztalata, hogy ezt bevállalják-e vagy mindenképpen személyesen kell bebattyognom érte?



2022. okt. 5. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik futárcég biztos elviszi neked.
2022. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, csak ha odaküldök egy futárcéget, akkor átadják-e neki a terméket meghatalmazás nélkül? Ez a kérdés.
2022. okt. 5. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, személyesen kell átvenned.
2022. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos hármasnál a pont, sikerült megérdeklődnöm. Csak így nem értem, hogy kiknek akarják elárverezni a tárgyakat, ha szinte mindenért Bp.-re kéne menni. :\
2022. okt. 6. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Azoknak, aki pesten élnek és/vagy felmennek a termékért. Mivel már licitálás előtt lehet tudni, hogy utazni kell érte, ezért egyértelmű a helyzet szerintem.
2022. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak személyesen. Mindenféle papírokat kell aláírnod, és kapsz is belőlük. Ezeket meghatalmazott által is intézheted, de csak simán futárszolgálattal nem.
2022. okt. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!