Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri Wise-on Forintot...

Bálvány kérdése:

Megéri Wise-on Forintot átváltani és ott Euróban parkoltatni megtakarítást?

Figyelt kérdés
Csak pár millió Ft-ra gondolok, most hogy a Forint naponta romlik és a magyar állampapírban nem tudok hinni, tőzsdéhez nem értek.

2022. okt. 11. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Revolut is jó lehet?
2022. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
talán, de itt talán a cél a kérdés.
2022. okt. 11. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én még 390 körül váltottam át ennél kisebb összeget Revoluton és Wiseon is és már most sokkal többet ér forintban. Anno váltottam még 310-es árfolyamnál is. Mivel az euró azért sokkal kisebb mértékben inflálódik és lassabban, ezért még mindig jobb, mint forintban hagyni.
2022. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként voltam külföldön mostanában és a boltokban azért nem volt ilyen drasztikus áremelkedés, nem is éreztem, hogy az euróm lényegesen kevesebbet érne. Hasonló összeget fizettem mint évekkel ezelőtt, csak minimálisan volt drágább. Magyarországon állandóan sokkolnak az árak, meg az, hogy pár termékért is már 4-5 ezer forintot hagyok ott a boltban.
2022. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!