Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fog gyengülni a forint szerint...

Fog gyengülni a forint szerintetek? Ha igen mikor?

Figyelt kérdés
Életem első befektetésének gondoltam átváltok (múlthéten) 500.000 ft-ot. Gyorsan elkezdett múlthéten gyengülni a forint, (akkor volt 445 ft 1 $, 453-ft-ba váltották fel nekem, igy 1100$ kaptam)és én megijedtem, hogy még jobban legyengül ezért elmentem átváltani. Az volt a célom-ha kb fél év múlva ha 500-ra gyengül a ft, akkor visszaváltom az 1100$-t és lesz rajta egy kis profitom). Ma olvastam, hogy 410ft 1$ és most úgy érzem nem életem legjobb döntése volt pont múlthéten pénzt váltani... Mennyit kéne a forint gyengülésére várjak, hogy legalább úgy válthassam vissza a pénzem forintba, hogy 0-ra jöjjek ki, vagy kicsit jobban? Vagy vegyem ki most, mert már csak erősödés várható a forint irányába? Help:(

2022. okt. 17. 18:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Bsonánat, nem 410*, hanem 418 ft most 1$
2022. okt. 17. 18:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kapkodás sosem jó dolog befektetésnél.
2022. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Az összes fiat pénz folyamatosan gyengül, így működnek.

A $ pedig eleve bukó hosszú távon, maximum rövid távon tudsz vele nyerni.

2022. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
:)))
2022. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges rugózni rajta. Vedd úgy, hogy bebiztosítottad magad a további forintgyengülés esetére. Én biztosan nem váltanám most vissza. Ha van forintod is akkor örülj hogy az erősödött, ha meg megint gyengül akkor örülj a dollárodnak.
2022. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el a fiókba, majd akkor gondolj rá legközelebb, mikor 500ft lesz a dollár. Ez lehet egy év, lehet három.
2022. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szükséged most a pénzre, akkor jól tetted, hogy átváltottad. Hosszútávon biztos, hogy fog még gyengülni a forint. Én is váltottam pl 360-nál, akkor az nem számított jónak. Azóta már olyan szinteken jár a forint, hogy szerintem sosem lesz már tartósan 400 alatt. Most ne idegeskedj ezen, hogy kicsit lejjebb ment, lesz az még 500 is.
2022. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ugyanígy jártam!😄 Revoluton játszok vele, de épp aludtam, amikor plusszban voltam, mire felkeltem, addigra erősödött a forint a jegybank rendkívüli közleménye miatt. Én 445nél leszek nullán, szerintem meglesz az hamarosan. :) Holnap kormányinfó, hátha mondanak valami iszonyatos baromságot (gondolom azért tették szombatra, mert zárva van a deviza piac) és hétfőtől beszakad a forint.😄
2022. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eszerint a "zseni" szerint a dollár már csak olcsóbb lesz, 400 alá megy egy perc alatt https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..
2022. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!