Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "Küldemény...

Mit jelent az, hogy "Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra"?

Figyelt kérdés

Ausztriából rendeltem egy csomagot 2 hónapja. A rendelés napján írtak 3 emailt, első körben felvették a rendelést, 2. körben összekészítették, 3. körben átadták a DHL-nek. Ez eddig rendben van. DHL-en követtem, két napig szállították depóba, ott kaptam egy MPL-es csomagszámot a nyomkövetéshez, és azóta áll a csomagom, MPL-nél azt írja, hogy: szeptember 2: átvétel a feladótól, szeptember 4: Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra. Most van október 21. A bolt azt írja, hogy nem tudnak mit csinálni, ők már feladták a csomagot, nem látnak rá, hogy hol van, miért áll, stb.


Lassan 2 hónapja rendeltem, kb 1.5 hónapja áll egy helyben a csomag. Nem vámos termék, meg eus tagállam, szóval érdekes.


2022. okt. 21. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszleg a Magyar Királyi Posta központjában porosodik már egy ideje. Menj be a postára és az azonosítószám alapján adj be tudakozódást, hogy hol is van a csomag. Azért szomszédos EU országból egy hét alatt meg szoktak jönni a csomagok.
2022. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha az MPL-nél van, akkor ott kellene érdeklődni, nem?
2022. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A DHL is ezt írja, természetesen nem válaszolnak
2022. okt. 21. 20:00
 4/4 anonim válasza:
Megjött végül a küldeményed?
2023. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!